من

هاتف

فرشته ای که صدایش شنیده می‌شود، اما خودش دیده نمی‌شود / آواز کننده (فرهنگ فارسی عمید)

نامم هاتف است . این یک نام مستعار نیست . اما با این نام فعالیت می‌کنم و تصمیم گرفتم این نام را برای شناختن خودم در فضای مجازی استفاده کنم . علاقه‌مند به رشته کامپیوتر و اخبار فن‌آوری اطلاعات هستم و برنامه‌نویسی و کد زدن یا به قول پدربزرگ ور رفتن با کامپیوتر از علایق بسیار زیادم می‌باشد . همیشه سعی کردم مهارت‌‌های فردی خودم رو توسعه بدم و در این راه دنیای وبلاگ‌نویسی و نوشتن وبلاگ به من خیلی کمک کرد که بتوانم مهارت‌هایی را یاد بگیرم که در زندگی بیشتر از هرچیزی به دردم بخورد و به کارم بیاید . سعی من همیشه در زندگی همین بوده و همیشه سعی کردم پیشرفت کنم . امکاناتم رو گسترده‌تر کنم و در راستای پیشرفت قدم بردارم . خیلی مدت زیادیست که وبلاگ می‌نویسم . در وبلاگ‌‌های مختلفی هم نوشته‌ام و فعالیت بسیار کردم . اما دیگر این وبسایت را باز کردم که در یک جای منسجم تر بنویسم .

مطالبی را انتخاب می‌کنم که معمولا احساس کنم که شاید اگر روزی گذر خواننده‌ای به این جا افتاد بتواند این مطالب را بخواند و از آنها استفاده نماید . مدتی است ساکن اروپا هستم و می‌توانید پست‌های من را در رابطه با زندگی شخصی خودم و تجربیاتم از زندگی روزمره را بخوانید . همیشه سعی کردم طوری زندگی کنم که به نظر خودم درست بوده است . به لحاظ انسانی فکر می‌کنم انسانی بودم که به همه کمک کرده‌ام و از این باب عذاب وجدانی ندارم . دوست داشتن کار انسانی من بوده و هست

در آشپزی نیز مهارت دارم و بسیار دستپخت خوبی دارم . دوست دارم که دوستان خوبی را داشته باشم . دوست دارم که با افراد بیشتری در تماس باشم و همیشه در مراودات متعدد باشم. از این رو خوشحال می‌شوم که باشید و باشم .

دوست داشتید می‌تونید این‌جاها من رو پیدا کنید :

     وب‌لاگ عمومی هاتف

     پادکست صوتی ۱۰۲۴

     حساب توییتر من

      حساب اینستاگرام من

     کانال تلگرام من

     حساب ویرگول من

     حساب گودریدز من

     کانال یوتیوب من