حمایت‌گاه

به صفحه حمایت از من خوش آمدید . حمایت کردن از آدما می‌تونه خیلی کارها بکنه . می‌تونه برای خودمون مفید باشه تا با حمایت کردن از آدمهایی که برامون چیزی تولید می‌کنند برای خودمون این امکان رو بذاریم که باز برامون تولید کنند یا کاری انجام بدهند. حمایت کردن دلگرمی ما به آدماست و به این معنی‌ست که کارت درسته و بیهوده نیست . می توانی کارت را ادامه بدهی و من حامی کارهای تو هستم . حمایت باعث میشه که شخص حمایت شده انرژی بگیره و وقت و انرژی بیشتری روی کارهاش بذاره . حمایت باعث میشه که قسمتی از درآمدها و هزینه‌هایی که برای کارها میشه جبران بشه و برای شخص حمایت شده بسیار دلگرم کننده است که باقی و مانا باشه و به فعالیش ادامه بده . حمایت ها می‌تونن مالی و مادی یا غیر مالی و مادی و معننوی باشند . اینجا جایی‌ست که اگر درون آن آمدید یعنی خیلی به من لطف و مهربانی دارید.

حمایت مالی

اینجا می‌توانید از من حمایت مالی داشته باشید . قطعا تمامی پول‌ها و محبت‌های شما جمع میشن و من را در ادامه پروژه‌ها یاری می‌کنند.

می توانید هدف مالی من را پر کنید

خرید لپ تاپ قدرتمند
Core i7 8G – 16 GB Ram – 4GB Graphic – 512GB SSD
مبلغ : سی میلیون تومان
مبلغ جمع آوری شده : صفر تومان

هدفمان را شما پر کنید

دوست ندارید هدف را پر کنید؟ دونیت آزاد بزنید و مرا چیزی میهمان کنید

حمایت معنوی

همه چیز پول نیست . شما می‌تونید از من حمایت‌های معنوی هم کنید . همه چیز را گاهی نمی‌توان با پول خرید .

+ اشتراک گذاری
اگر دوست دارید می‌توانید مطالب و پادکست‌ها و کارهای من را برای دوستان خود ارسال کنید تا آنها هم به جمع دوستان من اضافه بشوند . من علاقه‌مند به داشتن دوستان جدید هستم.

+ کتاب هدیه کنید
من عاشق خواندن کتابم . پس برای من کتاب هدیه کنید . تنها کافیست به سه اپ طاقچه،کتابراه و فیدیبو برید و برای من کتاب بخرید و سپس به ایمیل من ارسال کنید تا کتاب‌هایی که شما برایم خریداری نموده اید را بخوانم . (فیدیبو پیشنهاد می‌شود برای خرید هدیه)

+ آلبوم موسیقی هدیه کنید
می‌توانید به سایت بیپ‌تیونز رفته من را موسیقی دعوت کنید . کافیست آن موسیقی را برایم خریداری و به آدرس ایمیل من ارسال نمایید.

+ فیلم و سریال
میتوانید من را میهمان کنید تا از سایت‌های خرید قانونی فیلم یک فیلم را دریافت و تماشا کنم

+ معرفی فیلم و سریال، کتاب، موسیقی
حتما نباید شما برایم این چیزها را بخرید . فقط کافیست به آدرس ایمیل Hi (at) hatefix.ir یک ایمیل بزنید و بهم کتاب معرفی کنید . درمورد آخرین فیلمی که دیدین با من صحبت کنید . آخرین اثر هنرمند مورد علاقه تون رو بهم معرفی کنید . بهم دلگرمی میدن

+ بهم ایده بدین و در مورد مسایل بهم ایمیل بزنید
اگر ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید ممکنه به دردم بخوره . یا می‌تونم پیاده‌سازیش کنم حتما بهم ایمیل بدید . اگر دوست دارید چیزی به من یاد بدید و حس می‌کنید که در موضوعی دانش کافی دارید به من ایمیل بزنید و با من صحبت کنید و خوشحال می‌شوم ایمیل‌های قشنگ‌تان را دریافت کنم . اصلا هرچه دل تنگتان می‌خواهد بگویید . برای من بنویسید به آدرس hi (at) hatefix.ir

+ شبکه‌های اجتماعی ام را دنبال کنید.
این روز ها خیلی حس خوبی بهم میده . من رو دنبال کنید